Zips vrecká upotrebíte aj mimo domova

Post in Výrobky

Ľudský život sa skladá z pestrej mozaiky činností a vypĺňa ho rad predmetov, z ktorých mnohé radíme medzi drobnosti. Napríklad si nedokážeme predstaviť, že by na toalete došiel papier a nemali sme v zásobe náhradný papier, alebo by sme potrebovali rýchlo poznamenať ceruzkou na papier nejaké dôležité informácie, a nemali by sme po ruke nič na písanie. V podobnom duchu si mnohí ľudia začínajú zvykať na zips sáčky. Docela obyčajné igelitové vrecká s uzatváracím mechanizmom. Vrecká na zips sa vám môžu hodiť doma aj mimo domova a mohli by sme si tu pripomenúť, prečo je dobré mať pár vrecúšok so sebou v taške či batôžku:

dievča na dovolenke

Suveníry z ciest – niektorí ľudia zbierajú na dovolenke rôzne suveníry prírodného pôvodu, napríklad sa im zapáčia kamene či korene do akvária, riečny alebo morský piesok, samorasty, choroše, kôra stromov, sukulenty a pod. To všetko sa ľahko umiestni do uzatváracieho vrecka, z neho sa tiež nič nevysype, pokiaľ ho vyslovene nepretrhnete.

Špinavá bielizeň – na dovolenke sa špinavá bielizeň väčšinou odkladá do igelitovej tašky, odkiaľ sa potom šíri zápach a baktérie. Oveľa lepšie, než taška, sú zips sáčky. Pevne uzavreté vrecko je v takej chvíli nepostrádateľný pomocník.

turistika v horách

Náhradné ponožky – na peších výletoch sa najviac potia chodidlá, ale nie každý s tým počíta a berie si so sebou do terénu náhradné ponožky. Vezmite si ich na každú celodennú túru aspoň päť párov, tie prepotené uložíte do zipsového vrecka, a máte pokoj. Nikoho nebudete obťažovať zápachom a sami budete mať nohy v suchu.

Cestovná nevoľnosť – kto sa vypravuje na cestu dopravnými prostriedkami a stáva sa mu, že mu býva na cestách nevoľno, nemal by zabúdať na zipsové vrecká na zvracanie. V porovnaní s inými vreckami a nádobami je to to najlepšie, čo môžete mať po ruke, pretože do vrecka spoľahlivo uzavrite zvratky a nebude nimi nikoho obťažovať. Uzatvárací mechanizmus je dostatočne pevný a nepriepustný.