Masáž tela i duše

Post in Výrobky

Tantra masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ tu boli už odjakživa. Nepočuli ste o takých ešte? Ich tradícia spočíva v dávnej minulosti. Už v minulosti ľudia uctievali rôznych bohov a iné osobnosti. Tantra bola spočiatku veľmi duchovnou záležitosťou. Nešlo v nej o masáž tela, ale o spojenie tela a mysle. Vaša duša ostala čistá. Postupom času sa objavili tantrické masáže. V nich ide o aktívne uvoľnenie celého tela. Je to veľmi dobrým a vzácnym druhom masáže. Masérky musia byť profesionálne vyučené práve na vykonávanie takýchto úžasných tantrických masáží.

tantra

Pri tantre okolo vás bude veľmi veľa zapálených voňavých sviečok, rôzne masážne pomôcky, rôzne valčeky a pomôcky na masírovanie, pierka, vonné tyčinky, mastičky a oleje. O príjemnú atmosféru sa postará melancholická hudba. Dúfam, že pri nej nezaspíte. To by ste si veľa z tantrickej masáže nepamätali. Pri tantrickej masáži je veľmi dôležité, aby ste sa uvoľnili. Len tak docielite celkový relax vášho uboleného organizmu. Pred návštevou tantrickej masáže si musíte zarezervovať dátum a presný čas, kedy sa vám masérka bude naplno venovať.

masáž

Prídete na masáž, kde sa musíte vyzliecť donaha,ale nebojte sa, budete si môcť zakryť intímne partie vášho tela. Ľahnete si na masážny pult a masérka vás bude rozmaznávať jemnými dotykmi. Prejde každým milimetrom, ktorý sa nachádza na vašom tele. Nevynechá jedinú časť tela a bude sa vám venovať s najväčšou presnosťou a jemnosťou. Udržujte s masérkou očný kontakt alebo buďte v spojení počas celej vašej tantrickej masáže. Dostaňte sa do siedmeho neba, pretože presne tantrická masáž je na to ako stvorená. Masérka už vykonala všetky úkony, ktoré mala vykonať a vy máte dokonale vymasírované celé telo? Z masážneho salóna budete odchádzať ako úplne iný človek. To vám viem garantovať.