Džínsy na rôzne príležitosti

Post in Moto

Skinny džínsy sú úzke, obtiahnuté a prinášajú vám pohodlie pri vykonávaní bežných pohybov. Neobmedzujú vás a netlačia vďaka kvalitnej džínsovine, ktorá je dostatočné mäkká, poddajná, elastická a vhodná na bežné nosenie ako aj na významnejšie príležitosti. Ak sa potrebujete nahodiť do elegantnejšieho štýlu, pokojne môžete použiť tento typ džínsov v čiernej farbe. V kombinácii s blúzkou alebo sakom vytvoríte elegantný outfit, ktorý môžete doplniť a podčiarknuť luxusnou kabelkou a vhodnou obuvou.

extravagancia v roztrhaných džínsoch

Celý výraz a smerovanie do elegancie zvýraznia správne zvolené doplnky, ktoré vám dodajú ten správny šmrnc. Všetko sa to začína vhodným výberom džínsov, s ktorými môžete vytvárať množstvo variácií a pôsobiť vždy tak trochu ináč. Niekedy výstredne až vyzývavo, inokedy zase nenápadne, práve tak ako sa v daný deň cítite. Vašim oblečením môžete istým spôsobom vyjadriť samých seba, svoje postoje a v neposlednom rade aj náladu, ktorá vás sprevádza v daný deň. Dajte zelenú vašim pocitom, popusťte uzdu vašej fantázii a tvorivosti a poďte do toho. Vyjadrite sa aj prostredníctvom vášho zovňajšku a povedzte svetu a prežívaniu v ňom jasné áno.

elegancia v džínsoch

Skinny jeans Bigstarjeans nájdete vo všetkých konfekčných veľkostiach, v rôznych dĺžkach a farbách. Dámy všetkých vekových kategórií si prídu na svoje. Vyšúchaná modrá, biela, sivá či červená? Akú farbu džínsov zvolíte tentokrát? Doplňte si váš šatník o modely, ktoré tam ešte nemáte a ktoré vašu skriňu výborne dotvoria. Džínsy tu boli a budú ešte dlho. Predstavujú pohodlie a štýl, na ktorý sa len tak nezabúda. Vyberte si džínsy s nízkym alebo vysokým pásom, ktoré výborne zoštíhľujú pás a dodajú vašej postave novú formu. Ak by ste sa rozhodli pre prekrytie jednotlivých častí vašej postavy, môžete tak učiniť voľbou dlhých topov, či už elegantných blúzok alebo športových tričiek, predĺžených mikín či dlhých svetrov.