Pripravte sa na zber s prepravkami

Post in Výrobky

Prepravky môžu mať rôzne podoby. Najviac známe vám sú pravdepodobne drevené prepravky. No doba ide dopredu a ponúkame vám modernejší spôsob. Prepravky plastové. Výhody plastových prepraviek. V prvom rade sa ľudia rozhodnú pre plastové prepravky kvôli hmotnosti. Prepravky z plastu sa vyznačujú oveľa nižšou hmotnosťou, vďaka čomu sú aj po zaťažení ľahšie pri prenose. Aj keď sú hmotnostne ľahšie, nosnosť majú rovnako veľkú a preto sa nemusíte obávať prenášať v plastových prepravkách ani ťažšie veci. Okrem hmotnosti majú niektoré typy plastových prepraviek aj možnosť skladania. Plastovú prepravku dokážete v čase, keď ju nepotrebujete poskladať, vďaka čomu ušetríte množstvo miesta. Plastové prepravky do seba aj dokonale zapadnú pri ukladaní do komínov.

prepravky

Na čo sa hodia plastové prepravky?

Prepravky využívajú najmä obyvatelia domov vo svojej záhrade, ale aj v byte nájdu svoje využitie. Plastovú prepravku vo všeobecnosti používame na prenos, prepravu či skladovanie tovaru a rozličných vecí. Veľmi obľúbené sú pri sťahovaní. Sťahovanie malých vecí, ktoré sa môžu stratiť môžete jednoducho zatvoriť do prepravky a prevážať. V záhrade nájdu plastové prepravky využitie najmä pri zbere ovocia a zeleniny.

prepravky

Prepravka na ovocie schoellerallibert.com môže byť rôznej veľkosti. Plastové prepravky sú zdraviu nezávadné a preto do nich môžete s čistým svedomím ukladať aj potraviny v podobe ovocia a zeleniny. Prepravka vám poslúži aj na následné skladovanie ovocia a zeleniny. V prípade skladovania je vhodnejšie zvoliť si prepravky s otvormi, aby ovocie malo vzduch a nezhnilo. Pri prepravách sú vhodnejšie prepravky plné, ktoré zabezpečia ochranu pri transporte. Takisto si môžete zakúpiť prepravky s vekom. Rôzne druhy prepraviek ako prepravky plné, prepravky s otvormi, prepravky s vekom či bez veka nájdete na schoellerallibert.com.