Každý z nás využíva služby pošty, takže nám je jasné, že obálky musia byť spoľahlivé

Post in Výrobky

Obaly musia byť vyrobené z viacerých druhov materiálov, aby ich bolo možné použiť na zabalenie všetkých druhov predmetov, surovín či potravín. Niektoré z nich si totiž vyžadujú oveľa špecifickejšie podmienky, napríklad pri preprave zásielok poštou, keď sa s nimi viac manipuluje a sú vystavené aj pôsobeniu poveternostných podmienok. Odolný plast sa používa na výrobu poštových obálok, ktoré prekonávajú veľké vzdialenosti, aby sa dostali k adresátom. V nich sa skrývajú rozličné predmety, textil, tlačoviny, dokumenty, súčiastky, kozmetické výrobky a podobne, preto je dôležité dobre ich zabaliť a zabezpečiť ich dodanie v nepoškodenom stave. Tradičné plastové obálky sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach a bublinkové obálky 2packsk sú z vnútornej strany čiernej farby, pretože diskrétnosť je dôležitá.

Dobre zalepené a v pevnom plaste

Pošta denne prepraví množstvo zásielok najrozličnejších veľkostí a druhov, manipuluje s nimi viackrát a pri tom dochádza aj k mechanickým tlakom, čo môže niektoré typy zásielok poškodiť. V tomto prípade je fajn použiť obálku, ktorá tento tlak eliminuje v maximálne možnej miere, a to je bublinková plastová obálka. Funguje na báze tradičnej plastovej obálky, ale vylepšenie je v tom, že na vnútornej strane obálky je nalepená bublinková fólia.

Menšie textilné výrobky vojdú do obálky

Klienti pošty si obálky môžu zakúpiť aj na pobočkách pošty, kde sú k dispozícii viaceré veľkosti obálok, s lepiacim pásikom na boku kvôli kvalitnému a spoľahlivému uzatvoreniu obálky. Vonkajšia strana býva väčšinou bielej farby, spoľahlivosť je zabezpečená zalepením a nepriehľadnosťou. Obsah je tak dokonalo krytý pred slnečnými lúčmi, vodou, prachom a nečistotami, ale aj proti vniknutiu drobného hmyzu či jednoduchému vypadnutiu počas prepravy. Vzduchové bublinky sú istotou, že produkty, ktoré sa do obálky dostanú, dorazia k adresátovi v celom a neporušenom stave, nech ich posielate iba do vedľajšieho mesta alebo na druhý koniec sveta.