Odmietanie v sexe

Post in Výrobky

Niekedy sa zo vzťahu vytráca vášeň, taká tá pomyselná iskra a prichádza na rad rutina, ktorá dlhodobo vzťahu a najmä intímnemu životu môže skôr škodiť, než prospievať. No áno, ale ako tú vášeň a iskru vrátiť? Možno, že vás partner v sexe kosice odmieta, alebo vy jeho. Poďme si teda povedať niečo o tom, keď on odmieta vás. Určite je to nepríjemné a viem o čom hovorím, pretože už som si to sama niekoľkokrát prežila. Lenže mlčanie rozhodne nie je riešenie. A pokiaľ toto odmietanie zo strany bude dlhodobé, tak to s najväčšou pravdepodobnosťou skončí tak, že budete musieť zo vzťahu odísť alebo sa vám dokonca sám rozpadne.

s

Kľúč je vzájomná komunikácia

S partnerom o vašich pocitoch musíte komunikovať. Povedzte mu, ako veľmi vám sex s ním chýba. Určite k tomu má tiež čo povedať a možno vám dokonca povie aj dôvod, prečo vás odmieta. Môže to byť z akéhokoľvek dôvodu – má stres, je unavený, alebo je v tom niečo iné…

Aktívny život

Predstavte si, že aj vášeň životný štýl má vplyv na to, ako sa cítite. Pokiaľ napríklad do svojho jedálnička zaraďujete jedlá ako je špenát, budete mať oveľa viac energie a to sa prejaví aj vo vašom intímnom živote. Obsahuje totiž vitamín B, ktorý je pre naše telo veľmi dôležitý.

s

Každodenné kratšie prechádzky

K tomu, aby ste sa necítili zle a zároveň niečo urobili pre svoje zdravie a potom aj intímnu stránku, treba chodiť na nejaké prechádzky. Stačí pokojne iba kratšie a uvidíte, že vám to pomôže.

Dôležité je chcieť

Skúste partnera prekvapiť. Kúpte si novú sexy spodnú bielizeň, alebo nejakú novú erotickú hračku. Do vášho intímneho života to vnesie úplne niečo iné. Ja sama som toto s priateľom prežila a až keď sme skúsili niečo nové, tak sa nám do vzťahu vrátilo to, čo som chcela. A verte tomu, že zmena prišla veľmi rýchlo. Stačí len chcieť a komunikovať s partnerom.